k

Co donést k očkování?

Občanský průkaz, kartičku pojišťovny a poslední zprávu od lékaře, která se týká zdravotních problémů, které jste zapsali do systému. U zdravotníků i průkaz od zaměstnavatele.

Pro urychlení celého procesu odbavení si s sebou prosím přineste vyplněný dotazník (dotazník je rozdílný pro první a pro druhou dávku):

Dotazník pro první dávku ke stažení ZDE
Dotazník pro druhou dávku ke stažení ZDE

Jak očkování probíhá?

  1. Registrace na recepci (Připravte si občanský průkaz, kartičku pojišťovny, případně poslední zprávu od lékaře.)
  2. Konzultace s lékařem (Vyčkejte v čekárně na vyzvání.)
  3. Aplikace vakcíny – očkování (Vyčkejte na vyzvání sestry.)
  4. Po očkování vyčkejte v čekárně 30 min. (Pokud nemáte na vakcínu žádnou reakci a cítíte se dobře, můžete po 30 minutách opustit čekárnu. V opačném případě informujte sestru.)

Co mám dělat, pokud se později objeví vedlejší účinky?

Vedlejší účinky nejsou časté, patří mezi ně bolest v místě vpichu, únava, bolest hlavy nebo svalů. Pokud se objeví vedlejší účinky, kontaktujte svého praktického lékaře. V případě vážnějších obtíží si zavolejte Zdravotnickou záchrannou službu.

Certifikát o provedeném očkování proti covid-19

Pro vydání certifikátu o provedeném očkování proti covid-19 budeme při registraci potřebovat vaši e-mailovou adresučíslo mobilního telefonu. Certifikát vám dorazí elektronicky na e-mailovou adresu a heslo k otevření certifikátu ve formě SMS.

Návod k získání certifikátu a více informací naleznete zde: https://covid.gov.cz/situace/registrace-na-ockovani/certifikat-o-provedenem-ockovani

Při problémech s certifikátem nás prosím kontaktujte na tel. č.: 734 397 747 (v době 8.00–15.00) nebo ockovanicovid@bulovka.cz.

Jak se k nám dostanete?

Automobilem
Pro seniory, kteří přijíždějí do nemocnice na očkování, je vyhrazeno parkoviště za Infekční klinikou. Vjezd na parkoviště je regulován pracovníkem ostrahy. S ohledem na omezenou kapacitu parkovacích míst v areálu nemocnice mezi pavilony doporučujeme (v případě naplnění kapacit vyhrazeného parkoviště) využít centrální parkoviště pod Klinikou pneumologie (sledujte značení – oranžové šipky). Vjezd do areálu je po prvních 30 minutách zpoplatněn.

MHD
Autobusová zastávka Bulovka: 166, 201
Autobusová zastávka Vychovatelna: 166, 201
Tramvajová zastávka Bulovka: 3, 10, 24

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obracejte na linku 1221.

Pro urychlení celého procesu odbavení si s sebou prosím přineste vyplněný dotazník (dotazník je rozdílný pro první a pro druhou dávku):

Dotazník pro první dávku pro dospělé ZDE / Dotazník pro první dávku pro děti ZDE 
Dotazník pro druhou dávku pro dospělé ZDE / Dotazník pro druhou dávku pro děti ZDE
Dotazník pro třetí dávku pro dospělé ZDE / Dotazník pro třetí dávku pro děti ZDE
Dotazník pro čtvrtou dávku pro dospělé ZDE

Kudy na očkování proti COVID-19 od hlavního vstupu do areálu nemocnice z ulice Budínova?

Kudy na očkování proti COVID-19 od hlavního vstupu do areálu nemocnice z ulice Budínova?