Lůžkové oddělení

Telefonní kontakt: +420 266 083 083

Léčba za hospitalizace na lůžku na očním oddělení je určena pro složité diagnostické, léčebné a operační postupy. Je doporučena v takových případech, kdy ambulantní léčba či diagnostika není možná, či je z jiných důvodů neschůdná. 

K dispozici máme 2 až 3 lůžkové standardní pokoje a jeden 1 lůžkový nadstandardní. Pokud si přejete hospitalizaci strávit na nadstandardním pokoji, je třeba toto domluvit již při objednání.

Věci které je potřeba vzít sebou k hospitalizaci

Potřebné informace jsou uvedeny v objednacím listu, který dostanete při objednání na pobyt na lůžku. Nezapomeňte prosím vzít s sebou chronicky užívané léky. Pokud jste objednáni k operaci, je součástí objednacího dokumentu i žádost Vašemu praktickému lékaři o předoperační vyšetření a souhlas s operací. Je-li plánována operace v celkové anestézii, je nutnou součásti zprávy praktického lékaře i výslovný souhlas s celkovou anestézií.

Jak se na hospitalizaci připravit

Každý pacient, který je objednán k pobytu na lůžku, dostává při objednání všechny pokyny a podrobnosti, které mu umožní se správně na hospitalizaci připravit. Podrobnosti Vám sdělí objednávající lékař a sestra, v případě nejasností prosíme – neostýchejte se ptát osobně nebo zavolat na telefonní číslo naší ambulance: +420 266 083 089.