Všeobecná sestra / Praktická sestra
Doporučit pozici známému
Odeslat emailem
Kopírovat odkaz

Pracoviště:
Chirurgická klinika
Právní vztah:
PP
Úvazek:
0,5 - 1,0
Datum nástupu:
ihned nebo dle dohody

Náplň práce

 třísměnný provoz, práce na lůžkovém odd. chirurgie

motivační příspěvek až  90.000 Kč pro všeobecnou sestru, pro praktickou sestru až 45.000 Kč při splnění platných podmínek

Požadavky

odborná způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004 Sb.

Kontakt

vrchní sestra Mgr. Renata Grymová, e-mail: renata.grymova@bulovka.cz

Benefity a výhody pro zaměstnance

Zaměstnanci Fakultní nemocnice Bulovka mají k dispozici celou škálu benefitů – od prodlouženého pracovního volna, přes finanční benefity, zvýhodněné ubytování a stravu, partnerské programy, cestování až po benefity na přednostní lékařskou péči na klinických pracovištích nemocnice.

Finanční benefity

  • motivační příspěvky pro nové zaměstnance na vybrané pracovní pozice
  • příspěvek na ubytování pro vybrané pracovní pozice
  • benefitní program Edenred Cafeteria
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření
  • příspěvek na soukromé životní pojištění
  • bezúročné sociální půjčky
  • odměny za doporučení zaměstnance na vybrané pracovní pozice

Pracovní volno s náhradou platu

  • 5 týdnů dovolené ročně
  • 4 sick days ročně
  • dodatková dovolená

Benefity na klinických pracovištích FNB

  • přednostní ošetření (týká se i operačních výkonů a rehabilitací)
  • možnost v případě hospitalizace využívat nadstandardní pokoje za zvýhodněných podmínek
  • příspěvek na lázeňské pobyty a procedury ve Slatinných lázních Toušeň
  • příspěvek na fyzioterapeutické služby
  • sleva v lékárnách na volný prodej 10 % a sleva z doplatku na recept až 100 %
  • sleva 10 % na estetické výkony Kliniky plastické chirurgie
  • zdarma preventivní očkování proti žloutence typu B, chřipce, klíšťové encefalitidě a pneumokokům

Ubytování a strava

  • možnost získání služebního bytu
  • pro mimopražské ubytování v blízkosti areálu nemocnice
  • zvýhodněné stravování – výběr ze sedmi pokrmů ve stravovacím provozu

Cestování

  • příspěvek na dětský tábor pořádaný Nezávislou odborovou organizací Bulovka (NOOB)
  • příspěvek na zájezdy pořádané ve spolupráci s odborovými organizacemi

Sport a kultura

  • slevy na kulturní, sportovní a společenské akce

Partnerské programy

  • výhodnější podmínky cestovního, úrazového pojištění a pojištění majetku
  • nižší ceny spotřebního zboží u vybraných prodejců
  • slevy na zájezdy cestovních kanceláří