Bulovka získala v celostátním průzkumu Nejlepší nemocnice ČR 2023 dvě ocenění

06.12.2023

Tento rok se uskutečnil již 18. ročník průzkumu „Nejlepší nemocnice ČR“, pošesté byla součástí hodnocení i kategorie „Nejlepší online komunikace nemocnic“. HealthCare Institute společně s komunikační agenturou AMI Communications každoročně hodnotí, jakým způsobem komunikují české nemocnice a zdravotní pojišťovny. V kategorii fakultních nemocnic se letos opět prosadila i naše nemocnice, když v hodnocení expertů na online komunikaci z AMI Digital a odborníků z HealthCare Institute obsadila druhé místo.

„Kvalita online komunikace nemocnic rok od roku roste. Zvyšuje se přitom úroveň jak webů, tak i komunikace na sociálních sítích, včetně obsahu a úplnosti informací, uživatelské přívětivosti a designu,“ říká Vladan Crha, Managing Director agentury AMI Digital, která se podílela na hodnocení.

Uspěli jsme také v kategorii “Kybernetická bezpečnost nemocnic”, která vyhodnocuje míru zabezpečení webových stránek. V konkurenci všech fakultních nemocnic jsme potvrdili třetí místo z minulého roku.

HealthCare Institute při vyhodnocování kyberbezpečnosti spolupracuje se společností Mastercard. Ta totiž disponuje cenným nástrojem pro sledování a hodnocení rizik třetích stran a tím je portál RiskRecon.

Webové stránky nemocnic byly prostřednictvím tohoto portálu průběžně monitorovány, analyzovaly se bezpečnostní kritéria každého subjektu a zaznamenávalo se dosažené skóre v oblasti kybernetické bezpečnosti. Po dokončení měření byl vypočten průměr naměřených hodnot a dle těchto průměrů byl sestaven aktuální žebříček.

Následující článek

Diskuze o úpravách zelených ploch v areálu Bulovky přinesla konkrétní podněty
12. 1. 2024

HealthCare Institute společně s komunikační agenturou AMI Communications každoročně hodnotí, jakým způsobem komunikují české nemocnice a zdravotní pojišťovny.

Číst dále