Budínova 67/2, Praha 8 - Libeň, 180 81
Headquarters: +420 26608 1111

Exceptional people, exceptional workplaces

or display the full map of the site

News

Na Bulovce vzniklo Centrum péče o ženu a dítě s podezřením na vrozenou vývojovou vadu

Fakultní nemocnice Bulovka rozšiřuje spektrum poskytované prenatální péče rodičkám a následné postnatální péče o novorozence.

Read more
Onkologičtí pacienti v péči specializovaných center mají větší šanci na úspěšnou léčbu

Světový den boje proti rakovině (World Cancer Day) připadá každoročně na 4. únor. Fakultní nemocnice Bulovka je s největším Komplexním onkologickým centrem v ČR v tomto boji bezesporu lídrem. Disponuje mnoha specializovanými pracovišti, mezi které patří také Komplexní centrum pro léčbu nádorů pohybového aparátu vedené MUDr. Janem Lesenským. V rozhovoru se s námi podělil o své postřehy, zkušenosti i o příběhy s dobrým koncem. 

Read more
Novou přednostkou Ústavu radiační onkologie je prof. Tesařová
6. 1. 2023

Ve středu 4. ledna proběhlo ve Fakultní nemocnici Bulovka slavnostní jmenování nové přednostky Ústavu radiační onkologie. Na práci prof. MUDr. Luboše Petruželky, CSc., který ve funkci přednosty končí po dlouhých 22 letech, naváže nová přednostka prof. MUDr. Petra Tesařová, CSc.

Read more
Doporučujeme nosit ochranu dýchacích cest  v prostorách nemocnice
19. 12. 2022

S ohledem na zvyšující se výskyt respiračních nákaz doporučujeme nosit ochranu dýchacích cest (roušku nebo respirátor) ve všech vnitřních prostorách nemocnice, zejména v čekárnách ambulancí a při návštěvách vašich blízkých.

Read more
Dočasně rušíme noční pohotovostní službu lékárny
6. 12. 2022

Fakultní nemocnice Bulovka dočasně upravuje provozní dobu lékárny s pohotovostní službou.

Read more