Budínova 67/2, Praha 8 - Libeň, 180 81
Headquarters: +420 26608 1111

Exceptional people, exceptional workplaces

or display the full map of the site

News

Bulovka získala v celostátním průzkumu Nejlepší nemocnice ČR 2023 dvě ocenění

HealthCare Institute společně s komunikační agenturou AMI Communications každoročně hodnotí, jakým způsobem komunikují české nemocnice a zdravotní pojišťovny.

Read more
Věnujte pozornost informacím o omezení provozu našich pracovišť od 1. prosince 2023

Z důvodu nutné úpravy provozu, která je způsobena podáním výpovědí mnoha našich lékařů z přesčasové práce jsme bohužel nuceni od 1. 12. 2023 dočasně omezit provoz na většině pracovišť. Prosíme, věnujte pozornost níže uvedeným informacím k poskytované plánované i akutní péče.

Read more
Nepodceňujte prevenci. Přijďte na preventivní vyšetření prostaty
28. 11. 2023

V listopadu si každoročně připomínáme akci MOVEMBER, osvětovou kampaň, která upozorňuje na nebezpečí rakoviny varlat, prostaty a psychické problémy s tím spojené.

Read more
Pathologists from all over the Czech Republic visit the Sklíček Seminar in Bulovka every year
27. 11. 2023

Naše Patologicko-anatomické oddělení pod vedením primářky MUDr. Zuzany Špůrkové pořádá již tradičně v listopadu odborný seminář. Na Bulovku se 24. listopadu sjela téměř stovka patologů z celé ČR poslechnout si řadu zajímavých prezentací a sdílet své zkušenosti.

Read more
Bulovka put into operation a new linear accelerator TrueBeam
31. 10. 2023

V pondělí 30. října proběhlo ve Fakultní nemocnici Bulovka slavnostní zahájení provozu nového lineárního urychlovače TrueBeam od společnosti Varian Medical Systems.

Read more